Hakkımızda

Multiplayer olarak 10 yıldan uzun bir süredir genç kuşak ile markalar arasında bir köprü görevi üstleniyoruz. 2010 yılında MTV Türkiye’de televizyon programımızın ilk bölümüyle birlikte oyun ekosistemine yatırım yaptık. MTV Türkiye, CNN Türk ve DreamTV’de 200’ün üzerinde bölümle ekranların önde gelen oyun programını izleyicilerle buluşturduk. Bu yaklaşımımız ise bize zamanla büyüyen, geniş bir topluluk kazandırdı.
İletişim becerilerimiz ve geniş iş ağımız sayesinde markaların hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaşmalarının yolunu açtık. Bankalardan fast food restoranlarına, GSM operatörlerinden donanım firmalarına kadar 40’ın üzerinde markayla çalıştık. Şimdi ise, her geçen gün portföyümüze yeni bir marka eklemeye devam ediyoruz.
Türkiye’nin en büyük influencerlarından temsil ederken markaların iletişim ihtiyaçlarının da sevilen yüzlerle giderilmesini sağlıyoruz. Kendi YouTube kanalımızda ve diğer sosyal medya hesaplarımızda çeşitli formatlarla hem topluluğumuza hizmet veriyoruz hem de markalara sponsorlu içerikler üretiyoruz.
2014 yılında başlayan ve geleneksel hale gelen “Chapter” maceramız; The Game, Vodafone Park, Hasköy İplik Fabrikası ve Ortaköy Feriye gibi çeşitli konumlarda binlerce kişinin katıldığı bir gençlik festivaline dönüşürken genç nesil ile markaların buluşma noktası haline geldi. Düzenlediğimiz 8 Chapter’ın ardından ise 2020 yılındaki pandemi sebebiyle Dijital Chapter 2020 ile dönemin gerekliliklerine ayak uydurduk.
Çok yönlü ve kreatif yapımız sayesinde, oyun deneyimiyle reklamcılığı bir araya getiren bir anlayış oluşturduk. IVA (Interactive Video Ad) adını verdiğimiz yeni reklamcılık anlayışımızla, sosyal medya reklamlarını kullanıcılar için eğlenceli ve kapsayıcı deneyimlere dönüştürdük.
Yetkin ve deneyimli ekibimizle birlikte birçok oyun içeriği ürettik, birçok projeye imzamızı attık, yaptıklarımızla sektörde iz bıraktık. Ayrıca binlerce Türk oyuncuya ev sahipliği yapan oyun etkinlikleri ve festivaller düzenledik. Türkiye ve MENA bölgesine hakim bir ekip olarak, hayallerimizdeki oyun deneyimlerini hayata geçirmek adına tutku yolculuğumuzun bir sonraki aşamasına geçme vakti geldi.
Influencer marketing, oyun etkinlikleri, festivaller ve topluluk yönetimi konularında deneyimli ve yetkin kas gücümüzle, oyunlara olan olan tutkumuzu hybrid-casual oyun üretimine taşıyoruz. Hybrid-casual mobil oyun geliştirme konusunda uzmanlaşmış geniş ekibimizle Super Duper Games stüdyomuzu kurduk. Böylece Multiplayer, oyun üretiminden pazarlamaya ve topluluk yönetimine kadar A’dan Z’ye faaliyet gösteren bir ekibe dönüştü.